Jan Kubát – dřevěné žaluzie a další stínicí technika

Nechte si od nás nainstalovat praktické látkové rolety

Svěřte dodávku a instalaci stínicí techniky zkušeným odborníkům. Naše společnost Jan Kubát vybaví váš domov účinnými a dobře vypadajícími žaluziemi, roletami i markýzami. Nabízíme dřevěné žaluzie i bambusové či látkové rolety. Na všechny výrobky a práci získáte prodlouženou záruku na dobu 36 měsíců.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Daškova 3082/9
  • Praha 4 - Modřany
  • 143 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Proč svěřit dodávku stínící techniky naší firmě?

Společnost Jan Kubát jsme založili roku 1992 s cílem dodávat a instalovat kvalitní stínící techniku. Zkušenosti v oboru stínící techniky přitom sbíráme už od roku 1977. Díky tomu dnes disponujeme vynikající odborností, kterou úspěšně využíváme ke spokojenosti svých zákazníků.

Rádi byste vybavili svůj domov moderními žaluziemi či roletami? Vyberte si z naší bohaté nabídky, v níž nechybějí ani bambusové rolety, dřevěné žaluzie, látkové rolety nebo stylové markýzy.

Na veškeré námi dodané výrobky i provedenou práci získáte automaticky záruku na dobu 36 měsíců. I po jejím uplynutí jsme připraveni poskytnout vám profesionální pozáruční servis. Využít můžete naši nabídku konzultace a zaměření zdarma. Od svých zákazníků nepožadujeme zálohu předem – platba je spojena až s dodáním hotové realizace.

Dodáváme dřevěné žaluzie, látkové rolety a další stínící techniku

Naše nabídka zahrnuje bohatý výběr materiálů, barev i způsobů technického provedení. Rádi vám dodáme kupříkladu bambusové nebo látkové rolety, které zajistí efektivní stínění a jsou i zajímavou dekorací domácnosti. Pořídit si od nás můžete také odolné plastové či hliníkové venkovní rolety.

Součástí našeho sortimentu jsou rovněž horizontální žaluzie, které představují nejčastěji volené řešení pro plastová okna a euro okna. Horizontální i vertikální žaluzie dodáváme v široké paletě barev a materiálových řešení. Jednu z esteticky zajímavých možností představují dřevěné žaluzie.

Rádi byste si pro svou domácnost či firmu pořídili sítě proti hmyzu? I ty jsou součástí nabídky naší společnosti Jan Kubát.

Výběr z našich produktů

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce